Bezpieczeństwo i profesjonalizm z REMBOR GENERAL


Są to wartości, które przyświecają naszej firmie. W tych słowach zostało zawarte całe resume naszej działalności. Wartości, którymi się kierujemy, są solidnym fundamentem, na którym zbudowaliśmy renomę firmy. Stanowi to wyraźny sygnał, iż oprócz jakości i profesjonalizmu, najważniejsze jest bezpieczeństwo na budowie. Takie podejście do każdej realizacji owocuje uznaniem oraz docenieniem, nie tylko przez małych i średnich Inwestorów, ale także przez wiodące koncerny inwestujące w Polsce.


Życie człowieka jest najważniejszą dla nas wartością, dlatego też przywiązujemy tak ogromną wagę do przestrzegania zasad BHP.


Cały czas dążymy do poprawy jakości naszych działań, aby były w pełni zgodne ze standardami bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Identyfikacja zagrożeń, szybka reakcja oraz ich sprawne wyeliminowanie to priorytet naszych działań. Dlatego też ciągle dbamy o podnoszenie poziomu świadomości oraz systematyczne inwestujemy w szkolenia, zarówno naszych pracowników oraz podwykonawców jak i dostawców.

budowa-stop-wypadkom


Jesteśmy uczestnikami programu Budowa. STOP wypadkom!

Nasze działania zmierzające do budowy i poprawy świadomości w dziedzinie bezpieczeństwa zostały dostrzeżone przez Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Od 1 marca 2017r. jesteśmy pierwszym członkiem zrzeszonym tej inicjatywy. Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie jest inicjatywą trzynastu generalnych wykonawców - dwunastu sygnatariuszy i jednej firmy zrzeszonej w Porozumieniu, mającą na celu poprawę bezpieczeństwa na polskich budowach. Zakłada ona zrealizowanie szeregu projektów wprowadzających rozwiązania systemowe z dziedziny BHP, m.in.: wspólne wzory dokumentów, model potwierdzania kwalifikacji zawodowych pracowników budowlanych czy szkolenia okresowe. Porozumienie ma propagować kulturę bezpieczeństwa, uświadamiać zagrożenia płynące z pracy na budowie i w konsekwencji eliminować ryzyko.

Członkostwo Rembor General w Porozumieniu niesie za sobą szereg korzyści dla naszych Klientów. Zyskują przede wszystkim pewność przestrzegania i propagowania bezpiecznego wykonywania prac na realizowanych przez nas inwestycjach. Klienci będą mogli razem z nami śledzić najnowsze trendy w dziedzinie BHP i uczestniczyć w wielu ciekawych inicjatywach organizowanych przez Porozumienie, takich Tydzień Bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów dotyczących Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie znajdą Państwo tutaj:

http://www.porozumieniedlabezepieczenstwa.pl/

logo Porozumienie dla Bezpieczenstwa w Budownictwie

ZAUFALI NAM