Jesteśmy renomowanym i rzetelnym pracodawcą, doskonale zdającym sobie sprawę, że biznesowy sukces naszej firmy jest zwieńczeniem życiowych sukcesów zatrudnianych przez nas pracowników. Jeżeli szukasz ambitnej i pełnej wyzwań pracy w sektorze budownictwa przemysłowego i usługowego - zwiąż swoją karierę z liderem krajowego rynku generalnego wykonawstwa robót budowlanych Rembor General.

s - 654 - xRembor General to doświadczona, profesjonalna i nastawioną na innowacje firma, niebojącą się najtrudniejszych wyzwań. Zdobądź nasze zaufanie, a możesz być pewien, że ambitne zadania, przed którymi staniesz, dadzą Ci poczucie satysfakcji i spełnienia. Wieloletnia praktyka pozwala nam rzetelnie weryfikować potencjał kandydatów i optymalnie koordynować ich ścieżkę rozwoju.

Nasz Zarząd stoi w pierwszym szeregu zmagań o sukces realizowanych przez firmę przedsięwzięć. Jesteśmy firmą rodzinną, której zespół łączą silne więzi i bezpośrednie relacje. Pracownicy każdego szczebla otrzymują dostęp do wypracowanego przez 25 lat know-how spółki i dostają powody, by czuć się docenianymi współautorami jej sukcesów.

ZAUFALI NAM