Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Tomaszów Mazowiecki

Opis zadań na stanowisku

  • Wyszukiwanie Inwestorów dla Generalnego Wykonawcy
  • Aktywna analiza rynku inwestycji budowlanych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i materiałów informacyjnych
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Aktywne tworzenie projektów marketingowych

Wymagania

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy

  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Interesujące zadania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Efektywne wdrożenie w ciekawą branżę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do współpracy