Kim jesteśmy?


Rembor General - Generalny Wykonawca Robót Budowlanych

Rembor General to doświadczony generalny wykonawca w sektorze budownictwa przemysłowego i użytkowego. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie, rozbudowie i remodelingu nowoczesnych, wielkopowierzchniowych obiektów produkcyjnych, usługowych, takich jak:

Od 25 lat z powodzeniem realizujemy przedsięwzięcia polskich i międzynarodowych inwestorów na terenie całego kraju. Nasza oferta jest stale wzbogacana o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania obecne w światowym budownictwie przemysłowo-handlowym. Wiedza i kwalifikacje naszego zespołu zostały sprawdzone w praktyce rozwijającego się rynku, który aktywnie współtworzymy.

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, zakorzenionym w lokalnej społeczności oddanym zasadom, w które wierzymy. W trosce o prestiż i satysfakcję naszych klientów, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do realizowanych przez nas inwestycji. Każda prowadzona przez Rembor General budowa spełnia najwyższe standardy BHP, nadzorowane przez dedykowanego inspektora, nieopuszczającego powierzonej mu inwestycji.

Wyróżnia nas unikalna, pozioma struktura organizacyjna firmy, w której Zarząd energicznie  uczestniczy we wszystkich fazach procesu inwestycyjnego. Zdajemy sobie sprawę, że dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa wymaga pełnego zaangażowania zespołu, a dobry przykład zawsze płynie z góry. Dlatego oprócz troski o satysfakcję i komfort inwestorów, dyrekcja firmy dba o warunki i jakość pracy personelu i kadry kierowniczej.

Nasza filozofia eliminuje ryzyko paraliżu decyzyjnego, typowego dla korporacyjnych struktur organizacyjnych. Aktywny Zarząd nie tylko nadzoruje, ale aktywnie wspiera swoją wiedzą kierowników budowy. Dynamizm i elastyczność są w branży budowlanej bezcenne. Takie podejście pozwala szybko rozwiązywać problemy, zapobiegać kryzysom i błyskawicznie podejmować strategiczne decyzje mające na celu dobro powierzonej inwestycji.

25 lat działalności pozwoliło nam wypracować sprawdzoną i efektywną kulturę organizacyjną. Pięliśmy się w górę od rodzinnej firmy, wyspecjalizowanej w montażu instalacji, przez wykonawcę obiektów przemysłowych i handlowych, aż po status zatrudniającego przeszło 100 osób, czołowego generalnego wykonawcy robót budowlanych w kraju.

Zawdzięczamy to dbałości o najwyższą jakość naszej pracy, trosce o inwestorów i spójnemu systemowi wartości, które wyznajemy. Generalny wykonawca Rembor General to biznes oparty na mocnych fundamentach!


mapa

ZAUFALI NAM