Historia firmy REMBOR GENERAL


Historia Rembor General to źródło naszej dumy i inspiracji. 25 lat dynamicznego rozwoju nie byłoby możliwe, gdyby nie spójna wizja założyciela naszej firmy. Rembor General Sp. z o.o. Sp. k. wywodzi się z rodzinnego PPUH Rembor Dariusz Borysławski, z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.

Założone w 1991 roku przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się początkowo w montażu instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych dla przemysłu.

Następnym etapem było rozwinięcie oferty o instalacje infrastruktury przemysłowej hal i linii produkcyjnych oraz serwisowanie urządzeń podległych UDT, na mocy uprawnień nadanych przez Urząd Dozoru Technicznego na całą Polskę.

W 1998 roku działalność firmy objęła swoim zasięgiem cały kraj, by 3 lata później przekształcić model biznesowy w ogólnopolską spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Lokalizacja siedziby głównej w centralnie położonym Tomaszowie Mazowieckim sprzyjała prowadzeniu działalności w skali całego kraju. Nasz sukces zawdzięczamy jednak przede wszystkim nowoczesnemu podejściu i nastawieniu na nieustanny rozwój.

Rok później rozpoczęliśmy współpracę z firmą Leader Price z grupy inwestycyjnej Casino, efektem której była budowa 35 obiektów handlowych rozsianych na terenie całej Polski. Zwieńczeniem tego wysiłku było osiągnięcie w 2003 roku statusu Generalnego Wykonawcy Obiektów Kubaturowych i realizacja 10 wielkopowierzchniowych centrów handlowych firmy Auchan w 2004 roku.

Silny nacisk na innowacyjność pozwolił nam zdobyć zaufanie prestiżowych inwestorów międzynarodowych. Akcentem kończącym drugą dekadę naszego dynamicznego wzrostu było nawiązanie w 2010 roku współpracy z amerykańskimi inwestorami z firm Frito Lay i McDonald’s.

Ostatnie lata działalności Rembor General imponujące inwestycje realizowane w partnerstwie z Jeronimo Martins, P&G Gillette Polska, Toyota Boshoku, Soparind Bongrain, Ikea Property Poland, Volkswagen i Electrolux. Aktualnie na finiszu są prace związane z remodelingiem warszawskiej Galerii Mokotów.

Fakty mówią same za siebie. Wypracowana przez Rembor General kultura organizacyjna doskonale sprawdza się we współpracy z dużymi inwestorami. Szczególnym upodobaniem darzą nas firmy z branży spożywczej i automotive. Nie boimy się jednak żadnych wyzwań i świadomie rozwijamy swoje know-how, by móc sprostać każdemu wyzwaniu rzuconemu przez rozwijający się rynek.

Zgromadzone doświadczenie nauczyło nas, że u podstaw sukcesu w naszej branży leżą dwa kluczowe pojęcia: bezpieczeństwo i profesjonalizm. Nieodłącznym elementem organizowanych przez nas placów budowy jest wyposażony w salę szkoleniową, osobny kontener dedykowany bezpieczeństwu i higienie pracy.

Nasi inspektorzy BHP są stale obecni na terenie każdej prowadzonej przez firmę realizacji. Oprócz czuwania nad przestrzeganiem procedur i bezpieczeństwem osób postronnych i ich mienia, inspektorzy stale szkolą pracowników i eliminują źródła ewentualnych wypadków.


historia - rembor1

ZAUFALI NAM